Elektrický zastřihovač VGR CARVING

Kód: 4549
790 Kč –49 %
03dbcbab7fbed45614ef84ab29d3ab6d
790 Kč –49 % 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Holící strojek, ketrému důvěřují i kadeřníci! Umožňuje rychlé a snadné upravování účesu nebo vousů bez tahání a pořezání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický zastřihovač VGR CARVING
Výkonný motorVýkonný rotační motor zajišťuje rychlost a výkon zastřihovače a umožňuje jeho dlouhou provozuschopnost. Může se pochlubit konstantní rychlostí, takže Gritsy bude fungovat bezchybně a bez zasekávání i u silných a hustých vlasů


Efektivní a ostrá čepel ve tvaru TČepel z uhlíkové oceli umožňuje profesionální úpravy s mimořádně přesnými detaily. Ostrá čepel ve tvaru písmene T vám také umožní zastřihovat nasucho bez odchylek, což je klíčem k detailnímu provedení účesů, vousů a knírů.


Vousy a vlasy s dokonalými liniemiZastřihovač umožňuje přesně navrhnout vzory a linie pro stylový účes. Díky němu budete moci následovat módní trendy i bez návštěvy kadeřníka. Dosáhnete také dokonalých linií vousů.
Elektrický zastřihovač VGR CARVING
Kvalitní baterieVysoce kvalitní a výkonná lithium-iontová baterie umožňuje používání po dobu několika hodin bez dobíjení a zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Protože je zastřihovač bezdrátový, umožňuje snadné upravování.


Bezpečné a snadné použitíJedinečný design umožňuje zcela bezpečné použití bez pořezání a podráždění pokožky. Jeho ergonomický tvar umožňuje zastřihovat i další části těla, protože rotační hlava se dostane i do těžko přístupných míst.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vousy
Hmotnost: 0.15 kg