Detoxikační náplasti kinoki 10 ks

Kód: 3864
199 Kč –50 %
1769 3 naplasti detoxikacni
199 Kč –50 % 99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Využijte sílu přírody na očistu organismu a pro přírodní terapii s detoxikačními náplastmi. Náplasti na detoxikaci jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detoxikační náplasti kinoki 10 ks

Unikátní detoxikační náplasti

Detoxikační čistící náplasti jsou neinvazivní a překvapivě účinnou cestou očisty organismu, jak pomoci svému tělu v odstraňování těžkých kovů, metabolických odpadů, toxinů a jiných chemikálií. Náplasti představují jednoduchý způsob detoxikace bez drastických diet a omezení.
Detoxikační náplasti kinoki 10 ks

Pro koho jsou náplasti vhodné?

Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž v podobě různých onemocnění, například únava, bolest hlavy, špatný krevní oběh, chronické bolesti, slabý imunitní systém, zácpa, artritida, revma, deprese a kožní onemocnění jako lupénka, ekzém, seborea, časté záněty a jiná onemocnění.
Detoxikační náplasti kinoki 10 ks

Jednoduché a účinné používání

Způsob aplikování je velmi jednoduchý. Umyjte si a osušte nohy, pomalu stoupněte na papír. Po té přilepte náplast na chodidlo. Po 8-10 hodinách odlepte. Otřete povrch mokrým ručníkem, aby chodidla nezůstala lepkavá. Náplast vyhoďte. Používejte, dokud se náplast přestane tmavě zbarvovat. Poté stačí používat náplast jednou týdně. Náplasti je doporučeno užívat nejméně 30 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.15 kg