Dětská stavebnice stavění pevnosti FORTKID

Kód: 5121
899 Kč –34 %
4616 4edbb69f83c03c7cdb2d9b8de8d49cb8e025f2a4 original
899 Kč –34 % 589 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Nechte své děti stát se architektem jejich herny.
Obsahuje 51 hokejek a 36 míčků.

Velikost tyče: 31 cm
Velikost koule: 3,5 cm
Rozměr krabice: 33,5 x 24 x 4 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská stavebnice stavění pevnosti FORTKID

Dovolte svým dětem stát se architekty vlastního pokoje

Obsahuje 51 tyček a 36 míčků

Pokud jste někdy v dětství chtěli postavit mrakodrap, raketu nebo pyramidu, nyní můžete! FORTKID je jedinečná stavebnice, díky které mohou vaše děti postavit cokoli od základů. Pomocí univerzálních tyček jako nosníků a míčků jako spojovacích prvků můžete postavit cokoli od složitých pevností, jeskyně, hracího stanu, rakety, domu, iglú, zámku pro princezny, tunelu a dalších. Vytvoříte si hřiště kolem, kde se budete bavit!

Dětská stavebnice stavění pevnosti FORTKID

Postavte, hrajte si, zbourejte ji a zopakujte, FORTKID nikdy neztratí schopnost zaujmout mysl vašich dětí. Je čas postavit svou první pevnost, přikrýt ji dekou a prozkoumat ji zevnitř!

Neexistuje architektonická stavba, kterou by vaše děti nedokázaly napodobit. Hřiště už nikdy nebude vypadat jako dřív se stavebnicí FORTKID.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Dětská stavebnice stavění pevnosti FORTKID

VLASTNOSTI:

✅Vrchol architektury – Popusťte uzdu své kreativitě a budete moci stavět ty nejsložitější stavby a objekty. Postavte si jeskyni, stan, raketu, dům, iglú, zámek pro princezny, tunel, teepee, pirátskou loď a další. Stačí přidat deku a vytvořit si úkryt.

✅Podněcujte kreativitu a představivost – Ideální kreativní hračky pro 2-3 a více dětí. Děti společně plánují a řeší problémy a staví různé kreativní konstrukce.

✅Vytvořte si své vlastní království – Prohlaste tento prostor za svůj vlastní! Postavte si velkolepou pevnost z 87 dílků a prožijte své dny jako pravý král!

✅Přestavte si své dětské hřiště – Hraní kolem propracovaných staveb je nyní poutavější než kdykoli předtím. FORTKID je vždy v centru hry!

✅Dostatečné množství pro vytváření dalších – Dodává se s 51 tyčkami a 36 míčkovými konektory.

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky, hry a zábava
Hmotnost: 0.15 kg