Houpací síť pro dvě osoby DoubleHammock

Kód: 4833
1 199 Kč –50 %
s1 doublehammock
1 199 Kč –50 % 599 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Houpací síť pro dvě osoby zaručuje skvělou relaxaci během letní sezóny. Velké rozměry, odolný materiál a robustní konstrukce jsou ideální pro použití na zahradě, na terase nebo v kempu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpací síť pro dvě osoby DoubleHammock

SKVĚLÁ VYCHYTÁVKA NA LÉTO

✅ Velká velikost

Celková velikost houpací sítě je 220 x 150 cm (samotná látka má rozměry 190 x 150 cm), což znamená, že se do ní snadno vejdou 2 dospělé osoby. Výrobek je velmi pohodlný a zaručuje relaxaci na špičkové úrovni!

✅ Robustní materiál

Houpací síť je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je příjemný na dotek. Můžete na něm pohodlně ležet bez trička a nemusíte se obávat drobných odřenin. Kromě toho je tkanina velmi pružná, odolná proti roztažení nebo deformaci.

✅ Obal je součástí dodávky

DoubleHammock se dodává v praktickém pouzdře, které umožňuje pohodlné uložení nebo přepravu houpací sítě. Výrobek můžete snadno složit a rozložit na zahradě, na terase nebo při kempování. Skvělá pomůcka, kterou využijete na mnoha místech!

Houpací síť pro dvě osoby DoubleHammock

HOUPACÍ SÍŤ PRO DVĚ OSOBY

✅ upevňovací lana

✅ ideální pro letní sezónu

✅ vysoce kvalitní materiál

✅ maximální zatížení: 200 kg

✅ celková velikost: 220 x 150 cm

Houpací síť pro dvě osoby DoubleHammock

Čas na odpočinek!

Dopřejte si během letní sezóny krásný odpočinek a vyzkoušejte DoubleHammock! Výrobek je široký 150 cm, takže se do něj snadno vejdou až 2 osoby. Na zahradě na vás dýchne atmosféra exotické dovolené.

Recenze našich zákazníků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: