Jak snadno zhubnout o 26kg bez diety z domova

Unavená z nadváhy? Nedaří se vám zhubnout? Nebo sotva zhubnete, znovu váhu naberete? Opravdu chcete nosit své oblíbené šaty, ale nevejdete se do nich, a koupit si hezké oblečení je pro vás obrovský problém? "Jsem vděčná lidem, kteří mi říkali tlustoprdko. Pokud by se mi nemáli, byla bych pořád stejná - tlustá!", - říká Marie Kozlová, lehčí o 26 kilogramů.. Na cestě ke krásnému tělu vyzkoušela spoustu různých diet, ale jako nejúčinnější se ukázala velmi snadná věc.. O této metodě, po které se navíc žádné nabírání kil zpátky nekoná, nám Marie podrobně povyprávěla. Zde je její fascinující příběh... Nikdy jsem nebyla křehká dívka, ale z nadváhy jsem neměla žádné komplexy. Když jsem potkala svého budoucího manžela Stanislava, byla jsem úplně v klidu a vzpamatovala jsem se až tehdy, když jsem byla opravdu hodně tlustá.

Když jsem potkala Standu, byla jsem úplně v klidu a vzpamatovala jsem se až tehdy, když jsem byla opravdu hodně tlustá.

Už jsme spolu 7 let a během této doby se nám narodily dvě děti. Ale až donedávna jsme měli "manželství na dálku". Standa žil ve svém bytě, hodnwě pracoval a ke mně chodil víceméně jen na návštěvy. Od samého začátku našeho vztahu jsem neustále čekal, až mě požádá o ruku. To byl můj sen!

Kdy mě požádá o ruku? To byl můj sen!

Když jsem byla poprvé těhotná, myslela jsem si, že bychom se teď rozhodně měli vzít. Ale ne. Standa dál přicházel a odházel a já jsem na něj čekala… Když se narodil nejstarší syn, Standa a já jsme byli velmi šťastní. Přijal dítě, pečoval o mne, pomohl mi se vším. Cítila jsem, že nás miluje, ale takovou nějakou zvláštní láskou. Synovi byly 2 roky a rozhodli jsme spolu jet na dva týdny na dovolenou. Moře, slunce a písek. Egypt s dobrým hotelem, teplou pláží a all-inclusive jídlo byl pro nás perfektní volbou. Na pláži jsem si najednou všimla, že Standa podezřele dlouho sleduje jistou dívku. Neřekla jsem nic, ale jednoduše jsem se rozhodla Standu sledovat . Zpočátku jsem si myslela, že se zamiloval na první pohled. Ale o něco později změnil předmět své pozornosti a začal pozorně sledovat druhou dívku, pak třetí a tak dál do nekonečna! Byla jsem naštvaná! Já a syn jsme pro něj přestali existovat!

Prostě má rád hubené dívky!

Nikdy jsem nechtěla vypadat jako žárlivý blázen, takže jsem se trochu uklidnila a začala jsem analyzovat. A rychle si uvědomila, že všechny tyto dívky, které pozoruje už několik dní, mají jednu společnou věc - jsou dvakrát hubenější než já! Bylo to, jako by mě zasáhl blesk - prostě má rád hubené dívky! A možná je to důvod jeho chování v našem vztahu??? Dokonce mám i fotku, kde mě objímá a dívá se na další "hubeninu", tady: Standa mi nikdy neřekl, že se mu moje postava nelíbí. Nikdy mě nepožádal o zhubnutí, nic takového nebylo. Ale nepřišla ani žádná "nabídka", na kterou jsem čekala. Tyto myšlenky mi nedaly spát a zajídala jsem je vším, co bylo v all-inclusive. Jedla jsem tam za tři lidi celé dva týdny. Po návratu z dovolené jsem zvážila a byla v šoku. Ze slunného Egypta jsem si kromě opálení přivezla 9,5 kg. Skoro jsem se zbláznila. Začala jsem prohížet internet a o několik týdnů později jsem si uvědomila, že jsem podruhé těhotná! Dovolená byla plodná v pravém slova smyslu. Je zřejmé, že v tomto stavu jsem hubnout nemohla…

Ale pořád se mi vracela myšlenka, že se Standovi jako žena nelíbím.

Ale pořád se mi vracela myšlenka, že se Standovi jako žena nelíbím. Málem jsem potratila. Jsem velmi rád,a že mi Standa pak kategoricky zakázal, abych o tom přemýšlela. Takže jsme měli druhé dítě, také syna. A všechno se to opakovalo znovu. Standa byl nadšený a neustále nás obklopoval svou láskou, péčí a pozorností. Ale jen v těch hodinách, kdy byl s námi. V mém bytě, stejně jako předtím, nebyla ani jedna z jeho věcí, s výjimkou zubního kartáčku, a ve svých myšlenkách jsem raději přepnula na děti a snažila se o tom všem nepřemýšlet. Když jsem přestala kojit, cítila jsem, že myšlenky na hubnutí jsou zpět. Nikdy jsem na tu dovolenou nezapomněla, před očima jsem měla Standův dlouhý pohled na hubené dívky a v našich vztazích s ním se nic nezměnilo. Tehdy jsem vážila nenáviděných 88 kg.

Tehdy jsem vážila nenáviděných 88 kg. A pak jsem se rozhodla!

A pak jsem se rozhodla! Vyzkoušela jsem nad všechno: diety, asi 10 , různé sportovní tréninky, zábaly, nějaké super-sauny, speciální masáže atd. atd. Všechno to buď vůbec nepomohlo, nebo pomohlo jen dočasně - jakmile jsem zhubla, kila se hned vrátila zpět. A tehdy jsem v obchodě, v lahůdkách potkala Martinu, se kterou jsem ležela v porodnici, když jsem porodila druhého syna. Málem jsem ji nepoznala, dříve byla jednou a půlkrát větší než já, a teď byla třikrát hubenější než po porodu !!! Neuvěřitelné! - vyhrkla jsem vzrušeně místo pozdravu. Dívám se na tebe a nevěřím svým očím! Marti, jsi to opravdu ty ?! Trochu jsem zhubla, viď? - usmíála se a koupila si koláč. Ty jíš i sladké? Jak to děláš?Jak? Snažila jsem se sportovat, držet diety a všechny druhy saun a vyzkoušela jsem snad všechno! A maximálně 3 kg za týden a pak hned plus sedm! - Skoro jsem křičela, protože se lidé začali otáčet a dívali se na mně. Maruš, jaké diety, jaké sauny, co blázníš? Pojed´ke mně na kafe, dokud je manžel v práci a dítě vě školce. Pokecáme. Olina se zasmála. Všechno ti povím, ukážu a dám vyzkoušet.

Maruš, jaké diety, jaké sauny, co blázníš?

Hodně mě to zaujalo a okamžitě jsem souhlasial. Navíc druhý den jel Standa na služební cestuna dva týdny, takže dnes se plně věnoval dětem. A mohla bych si trochu odpočinout. Martina zhubla 33 kg doslova 3,5 měsíce po dokončení kojení. Nedržela dietu, neměla hlad a nechodila do posilovny. Vedla svůj obvyklý život, a neomezovala se. Její tělo bylo stejně štíhlé jako kdyby jí bylo 16.. jediný roztažený úsek. Napadlo mě, že by se líbila Standovi. Ale nejmocnější emoce jsem zažila poté, co jsem zjistila, jak snadno toho dosáhla, jaksnadno a bezpečně se dá zhubnout.. Její recept na hubnutí byl pro mě šokující! Velmi dobře jsem si pamatovala, jak jsem se snažila zhubnout. Bylo to peklo! Vzpomněla jsem si na moje deprese ohledně stravy, jak jsme se v té době neustále hádali, vzpomněla jsem si na porušení diet, když jsem pořád jen jedla. A nenáviděla se za to. Bylo mi líto, že jsem to všechno absolvovala, protože to všechno bylo marné a hubnout se musí úplně jinak.. Ale ne moc, protože teď jsem přesně věděla, co mám dělat. A teď pozorně poslouchejte co mi Martina řekla!

Nejúčinnější produkt pro snížení tělesné hmotnosti je L-karnitin. Jakmile sedostane do těla, odstraní z něj toxické látky, a to dvěma mechanismy. Za prvé, díky absorpci a porézní struktuře. Za druhé, kvůli katalytické redukci (proces, který způsobuje, že záporně nabité ionty znečišťujících látek jsou přitahovány kladně nabitými uhlíkovými ionty).

Doma mi Martina uvařila čaj. Nicméně, ne obyčejný, ale odvodňovací. Nejprve mě překvapilo. Ale chuť nápoje se ukázala jako téměř obyčejný čaj z kvalitních surovin - velmi chutný.

„Toto je tajemství mého hubnutí - čaj se surovinami na odvodnění, řekla Martina. A ukázala mi balíček s čajem.

„Toto je tajemství mé ztráty na váze - čaj s lymfatickou složkou Lymfatic slim “řekla Martina a ukázala mi balíček s čajem, z něhož dělala nápoj. Stačí ho pít jednou denně, nejlépe ráno. Pak všechny extra kalorie, které přijdou během dne, prostě nebudou uloženy v tuku. Chápete to? Ano, je to sen! Ale to přece nejde! Takhle jednoduše?“, řekla jsem tehdy. „Věř tomu, nebo ne - to je na tobě. Pokud máš ráda komplikace, užij si to. Chceš vědět, jak jsem to udělala? Řekla jsem ti to. A teď přemýšlej o sobě. Nejsem prodejceí, nemám důvod na tebe tlačit. Chceš - zkus. Nechceš -zkus pít víc vody, můžeš dokonce přestat jíst úplně. Mimochodem, chceš dort? - zeptala se Martina. „Ne, díky. Radši půjdu.

Tehdy jsem netušila, že tahle hodina a půl mi změní život…

Vyměnili jsme si telefonní čísla a já jsem odešla. Strávila jsem u Olgy půl druhé hodiny. A netušila jsem, že je to doba, která mi obrátí budoucí život vzhůru nohama ... Přiběhla jsem domů a hned jsem si přes počítač objednala Lymphatic čaj na stránkách, které mi Martina ukázala. Zvážila jsem se. 88,4 kg. Od tohoto okamžiku každý můj den vždy zahrnoval pití jednoho šálku čaje každé ráno. Druhý den ráno jsem se zvážilay - 88,5 kg. Plus 100 gramů! Byla jsem hrozně smutná. Skoro jsem zpanikařila. Zavolala jsem Martina. „Marie, uklidni se Trvá to 4-5 dní, než váha začne klesat. Jen pokračuj. Zapomeň na váhu po dobu 5 dnů. Pak se zvaž a uvidíš. Pokračovala jsem. V jídle jsem neměnila nic, jen jsem každý den pila jeden čaj na odvodnění. ráno a byla jsem opravdu zvědavá, co se stane dál. Stále jsem nevěřila, že bych začala hubnout, aniž by něco měnila v jídle a životním stylu. Šestý den ráno jsem se vrátila k váze, stoupla jsem si na ní a zavřela oči. Bylo velice děsivé podívat se dolů, ale po několika vteřinách jsem oči otevřela. Váha ukazovala 83,3 kilogramu.

Zhubla jsem 5 kilogramů a 100 gramů během prvních 5 dnů, aniž by měnila cokoli v jídle nebo cvičila!

Zapamatovala jsem si tato první čísla mého úspěchu. Bylo to neuvěřitelné! Sotva jsem dýchala vzrušením! Fungovalo to! Příští týden se mé menu vůbec nelišilo od toho, jak jsem jedla předtím. Kromě toho, že jsem každý den vypila jeden šálek nyní mého oblíbeného Lymphatic tea. Snažila jsem se a nevážila jsem se, ale i bez váhy jsem měl pocit, že hubnu. Někdy jsem zažívala pocit příjemného tepla v pažích, žaludku a stehnech. Měla jsem obrovskou energii, jako už dlouho ne. Někdejší neustálá únava byla pryč. Když jsem si o týden později stoupla na váhu, téměř jsem omdlela. Ukazovala 74,7 kilogramu. Takže během druhého týdne jsem zhubla dalších téměř 9 kg!

Za 12 dní jsem byla lehčí o 13 kilogramů a 700 gramů!

Len si predstavte, že ste schudli. Predstavte si, ako sa cítite. Cítite sa dobre, páčita sa sami sebe. A potom pochopíte, čo som cítila ja.Představte si, že jste teď zhubli. Představte si, jak se cítíte. Jak je vám dobře,jak se sami sobě líbíte. A pak pochopíte, co jsem cítila. Samozřejmě, cítil jsem, že mé šaty na mě začaly plandat. Ale že jsem za méně než 2 týdny skutečně zhubla o 14 kg - ,to jsem nemohla uvěřit svým očím! Do návratu Standy ze služební cesty zbývaly 2 dny. Těšila jsem se a představovala jsem si jeho reakci na svou proměnu. Děti se na tátu také moc těšili, tedy hlavně na dárky, které jim vždycky vozil ze služebních cest. V den jeho příjezdu jsme připravili slavnostní večeři, spoustu lahodných pokrmů a dokonce jsem poprvé po mnoha letech upekla jeho oblíbený sachr. Už jsem se skoro nebála jíst sladkosti! Standa přišel právě včas, když jsme prostřeli na stůl. Děti, které slyšely zvuk otvírání dveří, se vrhly do chodby a setkaly se s otcem. Dveře se otevřely, na prahu stál Standa s velkou kyticí akrabicemi dětských dárků. Chlapci se vrhli na otce a Když mě před jejich hlavy uviděl, úplně ztuhnul .. Krabice mu upadly na podlahu. Tam také skončila kytice. Děti skákaly radostí a rozbalovaly dárky a Standa ode mne pořád nedokázal odtrhnout oči a naklonil se, aby zvedla kytici.. Po několika vteřinách jsme byli na chodbě sami. Standa stál s kyticí v ruce a pořád byl v šoku. Vybuchla jsem smíchy a vzala jsem mu kytky z rukou. „Co to děláš? Pojď jíst!“

„Ty ... To je ... Ale jak? - Standa to nedokázal pochopit.

„Tak dáš mi pusu nebo tu budeš jen tak stát?“ Najednou ně popadl a začal mě líbat a celý se rozzářil. Cítila jsem, jak moc se mu líbím .. „Dobře, dobře, rychle se opláchni a půjdeme jíst“ Celý večer kolem mě chodil jako omámený a když jsme uložili děti, vrhl se na mě, jako by to bylo poprvé. Byla to noc obrovské lásky , jakou už jsem si ani nepamatovala. Už hodně let jsem s enecítila tak moc chtěná.. Usnuli jsme úplně vyčerpaní až k ránu. Následujícího rána Standa najednou navrhl, že bychom mohli jet na 10 dní k moři. Uzavřel v práci nějakou úspěšnou dohodu a jako odměnu dostal dovolenou navíc a slušnou provizi. Byla jsem v sedmém nebi Tak dobré ráno jsme neměli už opravdu hodně let! V té době jsem pracovala jako účetní pro několik firem, většinou doma. V blízké budoucnosti se nepředpokládala žádná těžká práce a mohla jsem tedy snadno odjet ba 1-2 týdny, a tak jsem bez váhání souhlasila. Děti byly také nadšeny, protože brzy pojedeme k moři! Tentokrát jsme se rozhodli pro Tunisko. Měli jsme dvoupokojové apartmá ve velmi dobrém 4hvězdičkovém hotelu. V ceně pobytu bylo opět zahrnuto jídlo v neomezeném množství - vynikající test na můj tajný recept! A samozřejmě jsem se těšila, jak se bude Standa o dovolné chovat.

Celá jeho pozornost byla celou dobu upřena pouze na mě. Ano, bylo to moje osobní vítězství!

O týden později jsme se už váleli na teplé tuniské pláži a užívali si neuvěřitelně čistého moře a příboj. Standa ze mě ani na vteřinu nesustil oči. elá jeho pozornost byla celou dobu upřena pouze na mě. Nikdy jsem si nevšimla, že by se díval na někoho jiného. Ano, bylo to moje osobní vítězství! Jedli jsme, co jsme chtěli, neomezovala jsem se.. Maso, brambory, pivo, míchaná vejce se slaninou, buchty, koláče - prostě všechno. Jedla jsem od všeho trochu, neměla jsem ani moc chuť jíst. Samozřejmě jsem nezapomněla vypít každé ráno Lymphatic tea. Večer, když děti usnuly, jsme se Standou stáli na balkoně našeho pokoje, povídali si a pozorovali měsíc. Pak mě vždycky vzal do náruče a odnesl do ložnice, kde jsme se milovali s vášní, která byla stejná jako když jsme se poznali. A tak to bylo každý den. Bylo mi božsky! Poslední noc před odjezdem jsme byli na balkoně a Standa mi řekl, abych zavřela oči. Zavřela jsem oči a slyšela jsem, jak rychle odešel do pokoje a vrátil se. Otevři oči! - řekl mi. Otevřela jsem oči. Přede mnou klečel Standa. A v ruce držel zlatý prsten.

„Maruško, vezmeš i mě?“ Málem jsem omdlela. Na tohle jsem řekala sedm dlouhých let!

Každý den jsem na to čekala. Snila jsem o tom, mnohokrát jsem si představovala, jak mi to říká. Cítila jsem, jak začínám brečet. Děláš si legraci? „Ani trochu! Jsi nejlepší a nejkrásnější na světě a já chci, abys byla mou manželkou . . Opravdu! Už nechci přiccházet a odcházet. Chci, abychom byli vždycky spolu!“ Rozplakala jsem se, vrhla se mu do náruče a řekla jen: „Ano!“ Ihned po příjezdu domů jsme si domluvili termín svatby.

Úplně jsem zapomněla na svou váhu. Po 10 dnech odpočinku s all-inclusive a Black Latte jsem zhubla 7,5 kg.

Ve světle všech těchto událostí jsem úplně zapomněla na svou váhu. Zvážila jsem se až po návratu. Tentokrát jsem po 10 dnech odpočinku s all inclusive a Lymphatic tea zhubla 7,5 kg. Není to samozřejmě 1 kg denně, jako to bylo na samém začátku, ale také jsem na dovolené více jedla. Pak jsem se ani nijak cíleně nesnažila hubnout. Lymphatic tea jsem pila každý druhý den. Ale navzdory tomu jsem do svatby zhubla dalších 5 kilogramů .. Naše svatba se Standou byla hodně veselá, Olinka mi šla za svědka - hodně jsme se skamarádily. Jsem jí nesmírně vděčná za tento neuvěřitelně jednoduchý recept na hubnutí . .

Standa se přiznal, že vždycky tajně doufal, že zhubnu.

Později mi to řekl, že ho moje proměna naprosto dostala .. Řekl, že že vždycky tajně doufal, že zhubnu. A představoval si mě přesně tak, jak vypadám teď. teraz. Samozřejmě, nikdy mi to neřekl, protože mě nechtěl urazit. Koneckonců je velmi citlivý! PS:Už 3 měsíce jsme se Standou oficiálně manželé. Teď měníme naše dva byty za jeden, velký, prostorný a pohodlný. Teď vážím 62 kilogramů a 300 gramů a moje váha se nezvyšuje, navzdory skutečnosti, že jsem přestala pít Lymphatic tea. Celkem jsem shodila 26 kilogramů a 100 gramů a dokonce i po více než 7 letech vztahu se se Stanou máme rádi jako první den. Je to fantastický pocit, o který jsem se sama zasloužila!

Zhubla jsem 26 kilogramů a 100 gramů. Můj sen se splnil!

Můj sen se splnil! A všechno šlo mnohem lépe, než jsem si představovaa! Ano, pomohlo mi, když jsem potkala Olinku. Ale to byla jen šance. Já jsem jí využila. Takovou šanci dostane každý, i když ne často. Ale hodně z nás ji kvůli vytíženosti, financím nebo strachu ze všeho možného prostě nevyužije. Snažte se vidět vaši šanci vždy a ve všem: ve všech událostech kolem vás, v lidech, kteří se z nějakého důvodu ocitají na vaší životní cestě, v příbězích, které vás z nějakého důvodu zaujaly! A když ji uvidíte - vší silou se jí chopte! To je největší tajemství, jak dosáhnout opravdového štěstí . A když využijete příležitosti, váš život bude lepší, tak moc, že si to teď ani nedokážete představit. Když jsem poslouchala Martinu, taky jsem si nejprve myslela, že nic takového není možné. Ale i přesto jsem to vyzkoušela, Lymphatic tea, protože nám není dáno vše vědět předem. A mohla jsem se jen skepticky se usmívat a pokračovat dál na své cestě. A pak by se nic nezměnilo! Navíc bych ani nevěděla, že jsem propásla šanci... Pro ty, kteří se opravdu rozhodli, že se stanou šťastnými, krásnými, přitažlivými a žádanými, udělám to samé, co mi udělala Martinka, když jsem ji navštívila. Ukážu vám, kde najdete webové stránky výrobce. Lymphatic tea o kterém jsem mluvila. Prostě klikněte na zelené tlačítko "Přejít na stránky výrobce" níže. Všechno ostatní je ve vašich rukou.