Korektor pro vzpřímené držení těla

Kód: 3399
499 Kč –50 %
4793 3e969fa6f0d19ec09d574a8636cb9e86
499 Kč –50 % 249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Revoluční zdravotní pomůcka pro všechny kteří mají potíže se správným držením těla.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korektor pro vzpřímené držení těla

Zabraňuje hrbení

Revoluční zdravotní pomůcka pro všechny, kteří mají potíže se správným držením těla. Hrbení se poslední dobou stává čím dál větším problémem lidstva a s nástupem mobilů a počítačů se tento problém ještě zvětšil. Při kancelářských a sedacích pracích dochází k hrbení, které je hlavní příčinou únavy, bolesti zad a hlavy. Vyzkoušejte náš korektor pro správné držení těla, nebudete litovat. 

Pro vaši rovnou páteř

Důmyslná konstrukce korektoru má měkké nastavitelné popruhy, díky nimž je nasazování podobné jako nasazování batohu. Popruhy umožňují nastavit napětí i polohu, díky tomu je možné používat korektor v mnoha polohovatelných velikostech. Hodí se jak pro muže, tak i pro ženy. Prodyšná, přiléhavá tkanina přiléhá rovně k zádům a polstrované popruhy obepínají paže, aniž by omezovaly pohyb.

Korektor pro vzpřímené držení těla

Proč používat korektor zad?

Korektor pro vzpřímené držení těla

Zabraňuje hrbení a deformaci páteře

Korektor pro vzpřímené držení těla

Zlepšuje dýchání a prokrvení svalstva

Korektor pro vzpřímené držení těla

Zbavuje únavy při dlouhém sezení

Korektor pro vzpřímené držení těla

Pomáhá od bolesti hlavy a zad

Korektor pro vzpřímené držení těla

Základ je v rovnováze

Představte si, že různé části těla jsou jedna po druhé umístěny na sobě. Hlava balancuje nad trupem, který balancuje nad pánví atd. Každá je oporou té druhé a zároveň jí vyrovnává. Špatné držení těla tak může časem způsobit bolesti svalů, kloubů a může postupovat i ve větší obtíže, jako je zhoršené dýchání a trávení nebo bolesti hlavy. Vyvarujte se proto těmto problémům včas a zvolte náš korektor pro vzpřímené držení těla, který vám pomůže od pochroumaných zad

Ulevte si od bolesti

Špatné držení těla neovlivňuje pouze vzhled. Ale také může negativně působit na páteř a způsobovat tak různé deformace, které mohou časem vést k bolesti zad, hlavy nebo zubů a také časté únavě. Korektor pro vzpřímené držení těla se postará o vaši správnou polohu zad a pomůže vám s již zmíněnými obtížemi. Navíc díky rovnému držení těla budete působit sebevědoměji a atraktivněji pro své okolí.

Korektor pro vzpřímené držení těla

Jak korektor používat?

Korektor noste první týden každý den 10 až 20 minut, poté čas nošení postupně prodlužujte, abyste dosáhli kýžených výsledků správně napravených zad.

Z čeho je vyrobený?

Je vyrobený z kvalitního neoprenu, kůže a tkaniny pro snadné a dlouhodobé nošení

Co balení obsahuje?

1 x Korektor pro vzpřímené držení těla

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.15 kg