LED lapač hmyzu

Kód: 4170
990 Kč –64 %
2126 led lampa lapac komaru a hmyzu
990 Kč –64 % 349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Zabiják komárů MOSQUITOKILLER přitahuje všechny druhy hmyzu výkonným LED světlem, zachytí je a zabije ve speciální filtrační komoře

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED lapač hmyzu

LED lapač hmyzu

Chcete se konečně zbavit komárů ve svém domě? Ochraňte sebe i svou rodinu před otravným hmyzem a nepříjemnými kousanci po celou noc. Bezpečný a snadný způsob pro ničím nerušený spánek. Dokonalé Anti-Mosquito LED lampa pro komárům a dalším nevítaným hmyzím návštěvníkům. 

LED lapač hmyzu

Zbavte se komárů jednou provždy

Skoro každý zažil ten nepříjemný pocit, kdy byl probuzen uprostřed noci pískavým zvukem komářích křídel či svědivým štípancem od tohoto otravného hmyzu. Jestliže již nechcete toto léto zažívat podobné situace, vyzkoušejte LED lapač hmyzu. Ověřený a funkční způsob, který vás zbaví většiny nočního hmyzu, který by dostal zálusk okupovat váš pokoj či ložnici.

LED lapač hmyzu

Spolehlivá moderní technologie

Lapač hmyzu je postaven na moderní Anti-Mosquito LED technologii. Lampa k sobě láká komáry a spolehlivě je likviduje. Ty padají do lapače, odkud již není úniku. Už žádné pískavé zvuky a štípance. Váš spánek nebude ničím rušen a můžete klidně odpočívat až do samotného rána. Navíc je světlo šetrné k vašim očím a nijak neovlivňuje kvalitu vašeho spánku. 

LED lapač hmyzu

Ochrání vás i vaše děti

Nejen že jsou komáři otravní pro naše uši a dokáží způsobit nepříjemné štípance, které se mohou hojit i několik dní. Mohou přenášet i nebezpečné nemoci, v našich končinách to je například borelióza, ale v zemích blíže k rovníku přenášejí komáři životu nebezpečné nemoci: malárii, horečku dengue, virus zika, západonilskou i žlutou horečku a řadu dalších. Jestliže chcete být každou noc 100% v bezpečí, zvolte osvědčenou ochranu v podobě LED lapače hmyzu. 

Vhodný na doma i na cesty

LED lapač hmyzu je ideální pro vaše dovolené v zahraničí, na hotelových pokojích, v apartmánech nebo u vás na chatě či v ložnici. Efektivně vás zbaví otravného hmyzu, jako jsou například komáři. Ochrání vás i vaši rodinu na cestách i u vás doma. Díky praktickému USB kabelu jej lze připojit k počítači, power bance či do nabíječky na mobil a posléze do zásuvky.

4 jednoduché kroky pro snadné použití

  1. Zapněte zařízení
  2. Světlo přiláká hmyz
  3. Zlikviduje otravný hmyz
  4. Vyprázdněte nádobku

Jak LED lapač hmyzu používat?

Stačí připojit USB kabel k nabíječce a do zásuvky, či do vašeho notebooku, počítače nebo power banky. Jakmile se rozsvítí LED světlo je lapač hmyzu připraven k použití. Usmrcený hmyz padá do nádobky pod osvětlením a je třeba ji jednou za čas vysypat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hobby a zahrada
Hmotnost: 0.15 kg