NutriLab WATER KILLER - doplněk stravy na odvodnění

Kód: 5481
699 Kč –50 %
109 water 1
699 Kč –50 % 349 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovebody pills WATER KILLER - doplněk stravy na odvodnění

Co je to odvodňovač WATER KILLER™?

Jde o unikátní přírodní přípravek na odvodnění organismu, zejména dolních končetin. Jírovec, který náš doplněk stravy obsahuje, pomáhá udržovat normální průtok krve a přispívá ke zdraví cév a krevních kapilár. Jedinečné složení produktu WATER KILLER™ se postará o váš zavodněný organismus, zatočí s pocitem těžkých nohou a navíc bude dbát o správnou funkci cév a výživu kožní tkáně.

Lovebody pills WATER KILLER - doplněk stravy na odvodnění

První pomoc pro váš organismus!

Míváte oteklé nohy a pocit, že vám do nich někdo vložil závaží? Nemůžete obout boty na podpatku, ba co hůř – když si obujete jakékoliv boty, raději je v práci ani nesundáváte, protože víte, že znovu nazout nepůjdou. Poznáváte se? Pak je doplněk stravy WATER KILLER™ přesně pro vás. Zbavte se zbytečného břemene ve vašem životě a začněte den s lehkostí.

Lovebody pills WATER KILLER - doplněk stravy na odvodnění

Jírovec

Jírovec (kaštan) pomáhá udržovat normální průtok krve v recirkulačním systému, přispívá ke zdraví cév a krevních kapilár. Podporuje cirkulaci krve v cévním systému nohou, pomáhá tlumit pocit „těžkých nohou“. Příznivě působí na výživu kožní tkáně, podporuje pročišťování kůže. Pomáhá udržovat pružnost a pohyblivost kloubů, posiluje odolnost organismu při působení nepříznivých okolních podmínek.

Acerola

Keřovitá rostlina s načervenalými plody, které se přezdívá brazilská třešeň. Je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C, má jej až 30krát více než pomeranč. Obsahuje také vitamín A, vitamíny B1, B2 a B3, karotenoidy a flavonoidy. A je skvělou zásobárnou antioxidantů pro naše tělo. Dále v ní nalezneme anthocyaniny a karotenoidy, bílkoviny a minerální soli, hlavně železa, vápníku a fosforu.

Rutin

Mezi nejvýznamnější zdroje rutinu patří pohanka obecná a routa vonná. Má řadu pozitivních zdravotních účinků, mezi jeho největší přínosy patří především schopnost léčit křehkost krevních kapilár a zvyšovat pružnost cév, snižuje cholesterol. Také je významná jeho antioxidační aktivita a s tím související antikarcinogenní účinky a schopnost zhášet volné radikály. Zesiluje účinek vitaminu C.

Lovebody pills WATER KILLER - doplněk stravy na odvodnění

Vsaďte si na přírodu

Příroda ví nejlépe, co je pro naše tělo vhodné a zároveň účinné. V našich přírodních doplňcích stravy naleznete jen léty osvědčené a vyzkoušené bylinky a extrakty z nich. Žádná zbytečná chemie, která by zatěžovala organismus. Jen spolehlivé suroviny, které podpoří vaše zdraví.

Lovebody pills WATER KILLER - doplněk stravy na odvodnění

Rychlá regenerace cév i pokožky

Výtažky z jírovce, rutinu a aceroly se postarají o správnou funkci vašich cév a zbaví se přebytečné vody, která se většinou ukládá ve dolních končetinách. Díky vysokému obsahu živin a vitamínu jsou i výživou pro okolní tkáň a pokožku, která získá svou přirozenou krásu a pružnost. Stačí pouze 2 tobolky denně a dejte sbohem oteklým nohám.

  • Pomoc při pocitu těžkých nohou  
  • Odolnost organismu
  • Výživa kožní tkáně 
  • Pomoc při zavodnění organismu 

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a krása
Hmotnost: 0.15 kg