Nastavitelný spořič vody - sprayfaucet / perlátor | Ušetříte až 70 % vody

Kód: 4167
599 Kč –35 %
Nastavitelný spořič vody - sprayfaucet / perlátor | Ušetříte až 70 % vody
599 Kč –35 % 389 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Ušetří 50% nákladů na vodu. Umožní nasměrovat proud vody v rozsahu 720 stupňů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je SPRAYFAUCET?

Sprayfaucet je velmi jednoduché mechanické zařízení, které se připevňuje na závit běžné vodovodní baterie. Hlavním úkolem kohoutku je omezit průtok vody a zároveň zajistit dostatečný komfort pro mytí a další činnosti.

Kolik peněz mi pomůže ušetřit?

Úspora vody se pohybuje v rozpětí 40 až 70%. Pokud vezmeme například reálnou úsporu 50%, pak se dostaneme ke snížení spotřeby vody o 32 litrů na den/osobu, což podle cen v roce 2020 znamená úsporu přibližně 1200 Kč na osobu ročně.

Počet osob v domácnosti

Roční úspora domácnosti

2 2 400 Kč
3 3 600 Kč
4 4 800 Kč
5 6 000 Kč
Otočný kohoutek SPRAYFAUCET

VŠUDE SAMÁ VODA!

Voda při mytí nádobí stříká po celé kuchyni? Tak s tím je konec! Představujeme Vám tento praktický kohoutek, který si zamilujete.

OTOČNÁ HLAVICE

Kohoutek disponuje otočnou hlavou s možností otočení až 720°. Narozdíl od běžných kohoutků dokážete s jeho pomocí umýt nádobí, které by se jinak do dřezu nevešlo nebo se dalo jen s obtížemi opláchnout!

Otočný kohoutek SPRAYFAUCET
Otočný kohoutek SPRAYFAUCET

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁL

Hlavice přichází v kvalitním měděném provedení, které je navíc podpořeno polymerem ABS zajišťujícím extra odolnost a životnost. Nesmí chybět 2 vyztužené ocelové kroužky, které kohoutek dokonale utěsní a nedochází tak k průsaku vody!

PŘEPÍNÁNÍ INTENZITY

Na výběr máte ze 2 režimů intenzity proudu. Jemný “bublinkový” režim je vhodný pro mytí rukou. Vytváří proud, který je měkký na dotek a nestříká,což výrazně sníží spotřebu vody ve Vaší domácnosti! Silnější “sprchový”režim využijete při mytí špinavějšiho nádobí!

Otočný kohoutek SPRAYFAUCET
Otočný kohoutek SPRAYFAUCET

INSTALACE

Poradíte si i bez odborníka! Hlavici snadno sami našroubujete na stávající kohoutek bez nutnosti jakéhokoliv nářadí! Použitelné do 5 minut od rozbalení!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně
Hmotnost: 0.15 kg