Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Kód: 3456
499 Kč –41 %
2246 power floss mezizubni ustni sprcha
499 Kč –41 % 290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Power Floss - Mezizubní ústní sprcha vám poskytne péči jako od zubního lékaře. Vymyje veškeré zbytky potravin a spolehlivě odstraňuje nečistoty z pod okraje dásní. Zbaví vás veškerého plaku, zamezí zápachu z úst a brání před opětovným vytvořením zubního kazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Mezizubní ústní sprcha

Ústní sprcha Power Floss vám nabízí profesionální péči jako od zubního lékaře. Vše zvládnete jednoduše sami z pohodlí vašeho domova. Díky silnému tlaku vody s přehledem zvládá vymýt veškeré zbytky potravin z mezizubního prostoru a spolehlivě odstraňuje i nečistoty z pod okraje dásní, kam byste se jen obtížně dostávali zubním kartáčkem.

Lepší než zubní nit

Bohužel ne vždy se můžete spolehnout na kartáček a zubní nit. Jen těžko se s nimi budete dostávat do špatně dostupných mezizubních prostor, proto byste se měli raději rozhodnout pro ústní sprchu Power Floss. Ta byla speciálně navržena tak, aby se zaměřila na tyto těžko čistitelná místa a věnovala jim náležitou péči. Pro ještě větší komfort a maximální hygienu ve vašich ústech. 

Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Co dělá Power Floss tak skvělou?

Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Chrání před onemocněním zubů a dásní 

Nedostatečná ústní hygiena vede k onemocnění zubů a infekcí dásní. Ústní sprcha dokáže spolu s kartáčkem odstranit až 99,9% všech usazenin a bakterií. 
Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Plně nahradí mezizubní kartáček

Díky unikátní technologii čištění patří mezi nezbytné pomůcky každodenní hygieny a nahradí zdlouhavé čištění mezizubním kartáčkem nebo nytí.
Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Rychlá a efektivní ústní hygiena

Ústní sprcha kombinuje čištění silným tlakem ústní vodou a prouděním vzduchu. Během jedné minuty dokonale vyčistí mezizubní prostor a to i těžko dostupná místa.
Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Zářivý úsměv a svěží dech

Zbaví vás nepříjemného zápachu z úst a navrátí vám čistý a zářivý úsměv. Spolehlivě odstraní plak, který může způsobovat záněty a onemocnění zubů a dásní. 
Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Vhodná na doma i na cesty

Praktická a skladná ústní sprcha najde své čestné místo ve vaší koupelně nebo si ji lehce můžete sbalit s sebou na cesty. Používat ji lze kdekoliv.
Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Odstraní většinu nečistot

Tlak vody je dostatečně silný, aby snadno odstranil všechny zbytky jídla, ale zároveň dostatečně jemný, aby nedocházelo k nepříjemným pocitům.
Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Chrání vaše zuby

Power Floss čistí vaše zuby a mezizubní prostory proudem vody či ústní vody. Dokáže efektivně spláchnout zbytky usazeného jídla a bakterie. Výzkumy naznačují, že zařazení ústní sprchy do rutinní péče může zlepšit zubní hygienu. Může také snížit  množství zubního plaku a omezit krvácení dásní. Navíc je její používání snadné a rychle si získá vaši oblibu. 

Revoluce v čištění

Profesionální čištění zubů nadchne nejen vás ale i vaše děti. Jedno naplnění nádoby vystačí na kompletní hygienu. Stačí jen zmáčknout tlačítko a ústní sprcha vyřeší vše za vás. Sprcha je plně mechanická a není potřeba neustálého nakupování baterií. Nového zářivého úsměvu a čistých zubů si všimne i vaše okolí již po prvním použitím. Po vyzkoušení ústní sprchy již nebudete chtít nic jiného.

Mezizubní ústní sprcha Power Floss

Pro koho je sprcha vhodná? 

Je vhodná pro pány, dámy ale i děti. Hodí se i na citlivé zuby a dásně. Použití ústní sprchy je tedy více než nutné a zároveň všestranné. Díky technologii tlaku vzduchu a aerosolu spolu s účinkem zubního kartáčku odstraní až 99.9% zubního plaku. 

Jak používat ústní sprchu? 

Stačí pouze napustit ústní vodou nebo obyčejnou vodou a stisknout zelené tlačítko. Váš úsměv bude svěží a čistý jako byste přišli právě od zubaře. Jedna plná nádobka vystačí na vyčištění celého zubního prostoru. Nenahrazuje zubní kartáček, ale dostane se všude tam, kam se obyčejný kartáček nedostane.

Co balení obsahuje?

1x SoWash systém

1x Water-Jet nástavec (typ přiložené trysky v balení se může lišit od vyobrazené trysky)

1x kovový filtr s vnitřním závitem

1x kovový filtr s vnějším závitem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ústní hygiena
Hmotnost: 0.15 kg