Smršťovací zahradní hadice Magic Hose

Kód: 3879/75 3879/30 3879/60 3879/45 Zvolte variantu
790 Kč 449 Kč 790 Kč od 390 Kč –25 % –24 % - –36 % až –36 %
52683 6 pol pl waz ogrodowy rozciagliwy pistolet wytrzymaly 15m zielony 1177 12
790 Kč 449 Kč 790 Kč od 390 Kč –25 % –24 % - –36 % až –36 % 590 Kč 339 Kč 549 Kč 499 Kč od 339 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Výborná smršťovací zahradní hadice Magic Hose. Nezamotává se, je lehká a dokážou s ní pracovat i ti nejmenší. Je vyrobena ze silného a odolného materiálu uzpůsobeného pro každodenní užití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smršťovací zahradní 
hadice Magic Hose

Smršťovací hadice Magic Hose je ideálním řešením pro údržbu vaší zahrady. Po naplnění vodou se automaticky prodlouží téměř na trojnásobek své původní délky. Je odolná proti ohýbání, kroucení a zamotávání a váží mnohem méně než běžné zahradní hadice, přičemž zabírá velmi málo místa.

Smršťovací zahradní hadice Magic Hose
Smršťovací zahradní hadice Magic Hose

Odolný materiál

Speciální kombinace extrémně pružné latexové hadice spolu s kvalitní a vysoce odolnou textilií zaručuje rozvinutí hadice až na 22,5 metrů. Vnější strana hadice, chrání jádro před poškozením a je dostatečně pevná, aby odolala oděru a propíchnutí. Jádro je mimořádně poddajné a pružné, aby se pod tlakem snadno roztáhlo na plnou délku a při nepoužívání se smrštilo zpět na původní velikost.

Jednoduchá manipulace a užití

Smršťovací hadice umožňuje větší mobilitu a manipulaci. Hadice se dá využít nejen na zahradě, ale i při činnostech jako je mytí auta, mytí koberců nebo podlahy. Trysky na pistoli mají 9 stupňů rozprašování pro různá použití. Od jemné mlhy, ideální pro zalévání semen,  až po vysokotlaký proud, který dokáže spláchnout z chodníku zaschlé bláto.

Smršťovací zahradní hadice Magic Hose

9 stupňů rozprašování

V balení naleznete a vysokotlakou funkční pistoli, která vytváří velmi silný proud vody. Navíc je  hlavice vybavena 9 tryskami díky kterým můžete v okamžiku změnit styl rozprašování.
Smršťovací zahradní hadice Magic Hose

Lehce skladovatelná 

Hadice se sama natáhne a zase smrští. Žádné pracné namotávání. Navíc je vybavena odolnější vrstvou tkaniny, která zvyšuje její odolnost. 
Smršťovací zahradní hadice Magic Hose

Vysoce přizpůsobivá 

Oproti klasické plastové hadici, která je neforemná a její tvar je pevný, naše hadice disponuje díky své konstrukci vysokou funkcí přizpůsobivosti a žádný terén ji nebude překážkou
Smršťovací zahradní hadice Magic Hose

Ulehčete si práci na zahradě

Skladná smršťovací hadice Magic Hose zabere mnohem méně místa než její klasické kolegyně a je tak lehká, že ji dokáže unést i dítě. Se staromódními gumovými zahradními hadicemi se špatně manipuluje. Čím jsou delší, tím jsou těžší. Naše rozšiřitelné hadice jsou asi pětkrát lehčí než běžné. Navíc se snadno skladují a po vypnutí přívodu vody se opět vrátí do své původní délky. 

Buďte králem zahrady!

Je o mnoho méně pravděpodobné, že by se smršťovací hadice zalomila. Pokud jste někdy používali klasickou gumovou hadici, pravděpodobně jste měli problémy s jejím zalamováním, zauzlováním nebo zamotáváním. Naproti tomu vás smršťovací hadice Magic Hose překvapí svou elasticitou než její gumové protějšky, protože latex v nich je mnohem pružnější než tvrdá pryž.

Smršťovací zahradní hadice Magic Hose
Smršťovací zahradní hadice Magic Hose

Co balení obsahuje?

  • 1x Smršťovací zahradní hadice
  • 1x pistole
  • 1x koncovka na připojení řádu s redukcí

Jak používat?

Hadici můžete využívat libovolně na své zahradě, k mytí auta a povrchů a při dalších činnostech. Ideální pro vodu s teplotou od 5 do 30° C.

Jaké jsou parametry?

Dynamický tlak: od 3 do 6 barů

Latexová hadice zabalena do odolnějšího tkaninového pláště

Plastové koncovky hadice

Průměr koncovky hadice: 1/2”

Rychlospojka na připojení k vodnímu řádu: 3/4” (25 mm)

Redukce na koncovku: 1/2” (18,9 mm)

Materiál: latex, guma, polyester, plast

Pistole: 9 stupňů rozprašování – sprcha, mlhový rozprašovač, kuželová tryska, oplachovací tryska, tryska pro sklopený proud, plochá tryska, silná středová tryska, silná tenká tryska, úhlová tryska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: