Sprchová 360° hlavice s turbínkou

Kód: 5793
749 Kč –33 %
s5 handshower
749 Kč –33 % 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Tradiční sprchové hlavice velmi často zeslabují proud vody a berou vám požitek z mytí. HandShower má zabudovanou speciální 360° turbínku, která zesiluje tlak a snižuje náklady. Spokojenost zaručena!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprchová 360° hlavice s turbínkou

SKVĚLÁ POMŮCKA DO KOUPELNY

✅Snížení nákladů

Sprchová hlavice má vestavěnou technologii mikrotrysky, která zvyšuje rychlost proudu a zesiluje tak proud. Nemusíte pouštět vodu naplno, abyste si po náročném dni plně odpočinuli. Snížení nákladů až o 40 %.

✅Silnější tlak

Mnoho koupelen má slabý proud vody, který vás bohužel při koupání může jednoduše zaskočit. HandShower má zabudovanou speciální 360° turbínku, která vytváří tlakový proud a zvyšuje jeho rychlost. Skvělý výrobek na chaty, byty ve starší zástavbě apod.

✅Snadná instalace

HandShower má univerzální závit, který je vhodný pro většinu tradičních hadic a konzol. Výrobek si můžete sestavit sami během několika minut. Vysoká kvalita provedení a materiál ABS + nerezová ocel navíc chrání jednotku před korozí. Rychlá instalace bez nutnosti odborné pomoci!

Sprchová 360° hlavice s turbínkou

HandShower

360° SPRCHOVÁ HLAVICE

  • univerzální závit
  • úspora vody
  • silnější proud
  • integrovaná 360° turbínka
  • materiál: ABS + nerezová ocel
Sprchová 360° hlavice s turbínkou

Úžasný efekt!

Sprchová 360° hlavice s turbínkou HandShower zvyšuje tlak vody a výrazně snižuje náklady na její používání. Vysoká kvalita provedení, otočný rozstřik a snadná instalace se budou skvěle hodit do každé koupelny!

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky, hry a zábava
Hmotnost: 0.15 kg