Teleskopická prachovka

Kód: 5781
249 Kč –20 %
Snímek obrazovky 2022 11 22 v 17.12.02
249 Kč –20 % 199 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Máte i po úklidu pocit, že to pořád není ono? Nacházíte místa, kde se stále drží prach a vy nevíte jak se ho zbavit? Dost možná jste se právě proklikali k řešení Vašeho trápení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teleskopická prachovka

VŽDY TO JDE LÉPE!

Máte i po úklidu pocit, že to pořád není ono? Nacházíte místa, kde se stále drží prach a vy nevíte jak se ho zbavit? Dost možná jste se právě proklikali k řešení Vašeho trápení!

TOHLE TU JEŠTĚ NEBYLO!

Čistič disponuje jedinečnou pružnou hlavou, díky které dokážete odstranit prach a nečistoty i tam, kde běžné mopy selhávají! Zbavte se zaprášených záhybů u topení nebo prachu za nábytkem a zvelebte si svoji domácnost!

Teleskopická prachovka

POLAPÍ VŠE!

Prachovka navlečená na hlavě je tvořen několika miliony drobných vláken. Ty spolehlivě zachytí prach, hlínu, ale také alergeny a další drobné mikroskopické částice, které mohou u některých vyvolávat alergické reakce!

EKONOMICKÉ A EKOLOGICKÉ!

Návlek vydrží mnohé a bude ho zřídkakdy nutné měnit! Po zašpinění ho stačí odepnout, vyprat v ruce a je jako nový!

Teleskopická prachovka

POLOHOVATELNÁ NÁSADA!

Prach se před Vámi neskryje nikde! Hlava s utěrkou je připnuta k násadě, kterou můžete podle potřeby vysouvat a stahovat pro dosažení i těch nejnepřístupnějších míst! Délku můžete volit od 55 až do 95,3 cm!

NEDÁTE HO Z RUKY!

Velmi také oceníte jeho všestrannost! Mikrovláknový návlek je vhodný na většinu povrchů a stírač prachu tak využijete ve všech místnostech!

Teleskopická prachovka

OBSAH BALENÍ

  • 1x Teleskopická prachovka a nástavec

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Hmotnost: 0.15 kg