Toppík zahušťovač vlasů 27,5G

Kód: 3321/BIL 3321/KAS 3321/STR2 3321/SVE2 Zvolte variantu
Novinka
349 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Toppik barvy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Okamžitě dodá hustotu a plnost, Vašim vlasům, překryje prosvítající pokožku

Detailní informace

Detailní popis produktu

OKAMŽITĚ DODÁ HUSTOTU A PLNOST

Toppik se aplikuje rychle a stačí jej nanést ze speciální nádobky nad řídkými nebo řídnoucími vlasy. Z nádoby se uvolní tisíce mikroskopických vlasových vláken vhodné barvy, která se elektrostaticky navážou. Vlákna nabitá statickou elektřinou ve spojení s Vašimi přirozenými vlasy vytvoří strukturu, která připomíná jehličnatou větvičku. Výsledek vypadá jako přirozený vlasový porost, jak vzhledově, tak hustotou. Vlákna Toppik se spojí s vašimi vlasy tak pevně, že vydrží na svém místě po celý den, nezmění barvu a nemastí se.

PŘEKRYJE PROSVÍTAJÍCÍ POKOŽKU

Vlákna Toppik se s vašimi přírodními vlasy spojí, přidají účesu na objemu a umožní vytvářet účesy, na které jste předtím nemohli ani pomyslet. Pokaždé, když se na sebe podíváte do zrcadla, budete překvapeni přírodním vzhledem nových vlasů, protože výsledek této aplikace je od přirozených vlasů pouhým okem k nerozeznání.

VYPADÁ 100% PŘIROZENĚ A NEROZPOZNATELNĚ

Hustší objem vlasů lze pomocí produktu tvořit i po částech a tedy provádět změnu postupně. Produkt se dá využít i před aplikací vlasových transplantátů a tím si zvykat na hustší vlasy postupně tak, že transplantáty nebudou vnímány jako náhlá a nápadná změna. Vlákna Toppik využívají technologii elektrostatického potahování. Tato inovace ještě dále zesilují efekt houstnutí vlasů nastartovaný vlákny. Toppik byl nezávisle testován a skutečně vytváří bezkonkurenčně husté vlasy s okamžitě viditelným výsledkem.

APLIKAČNÍ POSTUP JE VELMI JEDNODUCHÝ, HRAVĚ JEJ ZVLÁDNETE

Z ČEHO JSOU TOPPIK VLÁKNA VYROBENA?

ToppikVlákna jsou vyrobeny z čistého organického keratinového proteinu, stejně jako všechny lidské vlasy. Toppik vlákna jsou nabita elektrostatickou energií s cílem vytvořit maximální magnetickou přitažlivostí k těm nejtenčím vlasům. Neobsahují žádné škodlivé chemické látky ani žádné přísady.

PŘEKRYJÍ TOPPIK VLÁKNA ŠEDIVĚJÍCÍ ČI ODROSTLÉ VLASY?

Ano, Toppik vlákna lze použít k oběma účelům.

MUSÍM POUŽÍVAT LAK NA ZAFIXOVÁNÍ?

Použití fixačního spreje je doporučeno, především k bezpečnému přichycení Toppik vláken k vlasům. Použít lze jakýkoliv fixační sprej s mechanickým rozprašovačem. Toppik vlákna fixujte z dostatečné vzdálenosti (30 – 40cm). Nedoporučuje se fixovat aerosolovým spreje, tlak vzduchu by mohl vlákna vyfouknout

MOHU S TOPPIK VLÁKNY PLAVAT?

Plavání s Toppik vlákny se nedoporučuje. Jednou z nevýhod Toppik vláken je jejich snadné vyplavení vodou.

ZANESOU TOPPIK VLÁKNA MOJE PÓRY?

Toppik vlákna nezpůsobují ucpávání pórů ani vysoušení pokožky hlavy. Toppik vlákna jsou vyrobeny z bílkoviny keratinu, stejného proteinu, který tvoří lidské vlasy. Díky této stejné složce, která je obsažena v lidském vlasu jsou Toppik vlákna naprosto bezpečná a nemají žádné nežádoucí účinky, jako je ucpání pórů.

Aplikaci provádíme až po použití ostatních prostředků (žehlička, fén, kulma) a po použití další produktů (gel na vlasy, tužidla apod.) s výjimkou laku na vlasy, který doporučujeme používat až po aplikaci k zafixování vláken.

Pokud Vám nevyhovuje žádná z nabízených odstínů, je možné smíchat dva odstíny k dosažení co nejpodobnější odstínu k Vašim vlasům. Toppik je také možné smíchávat až při aplikaci přímo ve vlasech (doporučujeme použít nejdříve světlejší odstín a až poté následně tmavší odstín dokud nebudete s výsledným odstínem spokojeni).

 

Vytvořte na vlasech svůj obvyklý účes. Aplikujte Toppik vlákna vždy pouze na suché vlasy. `

Pudrujte s nádobou s Toppik nano vlákny nad oblastmi hlavy, které chcete zahustit.

Pro usazení vláken jemně “poplácejte” dané oblasti.

Po aplikování vláken můžete vlasy lehce pročesat či stylovat.

Na závěr aplikace zafixujte Toppik vlákna pomocí fixačního spreje (laku), který pomůže držet vlákna na místě a podpoří tak vodě a větru odolnost.

Obsah balení :

  • 1x Toppík 27,5g

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Množství: 27,5G

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: