Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový

Kód: 3891
299 Kč –40 %
8784 ultrazvukovy odpuzovac hmyzu a hlodavcu
299 Kč –40 % 179 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Elektrický odpuzovač hmyzu a hlodavců je účinný způsob, jak se zbavit potkanů, myší, švábů, pavouků, brouků, much, komárů a jiné nepříjemné havěti z Vašeho domova

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový odpuzovač hmyzu & hlodavců

Ultrazvukový odpuzovač hmyzu a hlodavců je účinný způsob, jak se zbavit potkanů, myší, švábů, pavouků, brouků, much, komárů a dalších hlodavců a hmyzu. Zcela bezpečný pro užívání v domě či bytě. Stačí pouze zapojit do zásuvky.

Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový
Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový

Zbavte se škůdců efektivně

Vysokofrekvenční zvuky odpuzují a hubí domácí škůdce jako jsou hlodavci a hmyz. Ty mohou přenášet nebezpečné nemoci jako je salmonela, hantavirus nebo způsobovat značné škody na vašem majetku. Jestliže si přejete mít bezpečnou a útulnou  domácnost, rozhodně by ve vašem arzenálu neměl chybět tento unikátní odpuzovač s ultrazvukovou technologií

Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový

Ideální pro použití v domácnostech

Zbaví domácnost většiny škůdců, jako jsou hlodavci a hmyz, které mohou přenášet nebezpečné choroby nebo způsobují škody na majetku. 
Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový

Bezpečné a účinné, snadné použití 

Stačí pouze zapojit do zásuvky a nechat působit. Není potřeba žádná zvláštní údržba. Pro lidi, psy a kočky jsou tyto ultrazvukové vlny neslyšitelné.    
Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový

Neustále se měnící ultrazvukové signály

Vysílaný zvuk se neustále mění, aby neměli škůdci šanci si zvyknout. Díky tomu lze odpuzovač využívat nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový

Už žádné nebezpečné pasti a chemikálie 

Nepoužívá žádné baterie, nevypouští do ovzduší žádné chemikálie a je šetrný k životnímu prostředí. Lze jej použít kdekoli a bez omezení.

Lze kombinovat 
s ostatními pastmi

Nejlepších výsledků v případě hlodavců i hmyzu dosáhnete, když budete používat ultrazvukové odpuzovače škůdců společně s odchytem do pastí. Jednoduše řečeno, zvukové vlny způsobují, že se škůdci rozprchnou, což je zažene přímo do vašich pastí.

Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový
Odpuzovač hmyzu a hlodavců ultrazvukový

Velká účinnost

Zbavte se myší, mravenců, pavouků a dalších škůdců bez nepříjemných pastí nebo jedů. Ultrazvukový odpuzovač škůdců využívá vysokofrekvenčních zvuků k vysílání signálu, který odhání hmyz a hlodavce. Je bezpečný a účinný pro použití v domácnostech a kancelářích. Používá neustále se měnící ultrazvukové signály, kterým se většina hlodavců jen obtížně přizpůsobuje. Stačí jej zapojit do zásuvky.

Jak odpuzovač používat?

Nejsou vyžadovány baterie, stačí zapojit do běžné zásuvky 220V.

Jak odpuzovat funguje?

Odpuzovač vydává nepříjemné pro hlodavce a hmyz ultrazvukové signály s proměnlivou frekvencí v dosahu 180 m². Tyto signály mají vliv na nervový systém hlodavců i hmyzu.Vyvolávají u nich strach, neklid a dezorientaci v terénu. Odpuzovač navíc má vestavěnou noční lampičku, světlo - jak známo - také odstrašuje některé škůdce.     Na co si dát  pozor?  

Nedávejte přístroj za nábytek nebo jiné překážky, kvůli správnému a dostatečnému šíření vln. Pozor pokud chováte v domácnosti mazlíčky jako morčata, křečky, myši, potkany či králíky a ostatní hlodavce. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vychytávky do domu/bytu
Hmotnost: 0.15 kg