Voděodolná LED světla na kola (2 ks) FLASHWHEELZ

Kód: 5541/MOD 5541/CER Zvolte variantu
699 Kč –28 %
Waterproof Led Wheel Light Featured Img min 1
699 Kč –28 % 499 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

S velmi jasným světlem na ventil jízdního kola budete v bezpečí i při jízdě za tmy. Pomáhá zvýšit bezpečnost díky tomu, že budete pro auta viditelnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Voděodolná LED světla na kola (2 ks) FLASHWHEELZ

VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST!

Různé barvy můžete libovolně kombinovat!

FLASHWHEELZ – S velmi jasným světlem na ventil kola budete v bezpečí i při jízdě za tmy. Pomáhá zvýšit bezpečnost díky tomu, že budete viditelnější pro ostatní. Dosah světla je až 360°, což zvyšuje viditelnost na silnici a bezpečnost i za špatného počasí.

Jeden z nejlepších produktů pro všechny nadšence do aut. Tyto FLASHWHEELZ jsou dokonalým doplňkem vašeho auta, kola nebo motocyklu. Tento produkt se velmi snadno používá. Světla aktivovaná pohybem se automaticky zapnou při pohybu vozidla a jsou ideální pro bezpečnost v noci, za špatného počasí nebo prostě jen pro cool vzhled. Jednoduše je našroubujte na ventilek pneumatiky a užívejte si mimořádně jasnou, energeticky úspornou LED diodu s dlouhou životností.

Voděodolná LED světla na kola (2 ks) FLASHWHEELZ

✅Jednoindukční vibrační funkce – Toto LED světlo na kola se aktivuje pohybem – při pohybu se rozsvítí, při zastavení se vypne. LED světlo na kola je jednoindukčního vibračního typu, světla jsou při otáčení kola mimořádně jasná.

✅Bezpečnost – Naše světla na kolo zvyšují viditelnost v noci a za nepříznivého počasí, aby byla zajištěna bezpečnost. FLASHWHEELZ představuje dokonalý způsob, jak zvýšit vaši bezpečnost při jízdě ve tmě. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.

✅Voděodolnost – Naše světla FLASHWHEELZ prošla testem voděodolnosti. Nemusíte se obávat, že by se světla na kole poškodila při jízdě za deště, jsou vhodná do každého počasí, ale nedávejte je do vody na příliš dlouho.

✅Snadná instalace – Toto světlo lze snadno nainstalovat a odstranit, jak vidíte na obrázcích, stačí odstranit původní kryt ventilu a nasadit LED světlo. Na kolo, motocykl i auto ho připevníte během několika sekund.

✅Přenosné – Díky malým rozměrům se lépe přenáší. Zkrášlete své kolo/auto/motocykl.

Voděodolná LED světla na kola (2 ks) FLASHWHEELZ
  • Baterie: 3 baterie AG10 (součástí balení)
  • Vhodné pro: kolo, motocykl, auto
  • Materiál: plast (stříbrný kryt)
  • Velikost: 6 * 4 * 1 cm

BALENÍ OBSAHUJE:

  • 2 x prémiová světla na kola

UPOZORNĚNÍ:

  • Při instalaci musí být baterie kladným bodem dolů. Neodstraňujte izolační plastovou fólii uvnitř pouzdra světla, která slouží k zabránění zkratu baterie a pláště světla.

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ